UAB "Žibuoklė"

Įmonės UAB "Žibuoklė" duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

UAB "Žibuoklė"

Įmonės adresas:

Laisvės al. 42, LT-44246 Kaunas (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės kodas:

134344710

Įmonės PVM kodas:

LT343447113

Įmonės registracijos data:

1995-01-26

Įmonės UAB "Žibuoklė" veikla

Įmonė UAB "Žibuoklė" veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę UAB "Žibuoklė":

Įmonės UAB "Žibuoklė" juridinio asmens kodas yra 134344710. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 1995-01-26

Įmonės UAB "Žibuoklė" adresas yra Laisvės al. 42, LT-44246 Kaunas. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT343447113.

Su įmone UAB "Žibuoklė" galite susisiekti:
telefonu: