ŽŪB "Žemės Fondas"

Įmonės ŽŪB "Žemės Fondas" duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

ŽŪB "Žemės Fondas"

Įmonės adresas:

Konstitucijos pr. 21C, LT-08130 Vilnius (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės el. paštas:

Įmonės kodas:

300558595

Įmonės registracijos data:

2006-04-07

Įmonės ŽŪB "Žemės Fondas" veikla

Įmonė ŽŪB "Žemės Fondas" veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę ŽŪB "Žemės Fondas":

Įmonės ŽŪB "Žemės Fondas" juridinio asmens kodas yra 300558595. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2006-04-07

Įmonės ŽŪB "Žemės Fondas" adresas yra Konstitucijos pr. 21C, LT-08130 Vilnius.

Su įmone ŽŪB "Žemės Fondas" galite susisiekti:
telefonu:
el. paštu: