Žaliasis Jovaras, UAB

Įmonės Žaliasis Jovaras, UAB duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

Žaliasis Jovaras, UAB

Įmonės adresas:

S. Stanevičiaus g. 23, LT-07133 Vilnius (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės kodas:

121943197

Įmonės PVM kodas:

LT219431917

Įmonės registracijos data:

1993-03-17

Įmonės Žaliasis Jovaras, UAB veikla

Įmonė Žaliasis Jovaras, UAB veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę Žaliasis Jovaras, UAB:

Įmonės Žaliasis Jovaras, UAB juridinio asmens kodas yra 121943197. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 1993-03-17

Įmonės Žaliasis Jovaras, UAB adresas yra S. Stanevičiaus g. 23, LT-07133 Vilnius. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT219431917.

Su įmone Žaliasis Jovaras, UAB galite susisiekti:
telefonu: