UAB "Yi Peng"

Įmonės UAB "Yi Peng" duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

UAB "Yi Peng"

Įmonės adresas:

M. Mažvydo al. 9, Klaipėda (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės kodas:

300603357

Įmonės PVM kodas:

LT100004619912

Įmonės registracijos data:

2006-10-02

Įmonės UAB "Yi Peng" veikla

Įmonė UAB "Yi Peng" veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę UAB "Yi Peng":

Įmonės UAB "Yi Peng" juridinio asmens kodas yra 300603357. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2006-10-02

Įmonės UAB "Yi Peng" adresas yra M. Mažvydo al. 9, Klaipėda. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT100004619912.

Su įmone UAB "Yi Peng" galite susisiekti:
telefonu: