Vlate, UAB

Įmonės Vlate, UAB duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

Vlate, UAB

Įmonės adresas:

V. Maciulevičiaus g. 51, Vilnius (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės el. paštas:

Įmonės kodas:

302558640

Įmonės registracijos data:

2010-10-28

Įmonės Vlate, UAB veikla

Įmonė Vlate, UAB veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę Vlate, UAB:

Įmonės Vlate, UAB juridinio asmens kodas yra 302558640. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2010-10-28

Įmonės Vlate, UAB adresas yra V. Maciulevičiaus g. 51, Vilnius.

Su įmone Vlate, UAB galite susisiekti:
telefonu:
el. paštu: