VILNIUS TRANSFERS, UAB

Įmonės VILNIUS TRANSFERS, UAB duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

VILNIUS TRANSFERS, UAB

Įmonės adresas:

Sporto g. 11, LT-09238 Vilnius (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės svetainė:

http://bigasauto.lt

Įmonės el. paštas:

Įmonės kodas:

122034789

Įmonės PVM kodas:

LT220347811

Įmonės registracijos data:

1993-08-17

Įmonės VILNIUS TRANSFERS, UAB veikla

Įmonė VILNIUS TRANSFERS, UAB veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę VILNIUS TRANSFERS, UAB:

Įmonės VILNIUS TRANSFERS, UAB juridinio asmens kodas yra 122034789. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 1993-08-17

Įmonės VILNIUS TRANSFERS, UAB adresas yra Sporto g. 11, LT-09238 Vilnius. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT220347811.

Su įmone VILNIUS TRANSFERS, UAB galite susisiekti:
telefonu:
el. paštu:

Apie VILNIUS TRANSFERS, UAB galite plačiau sužinoti įmonės svetainėje adresu http://bigasauto.lt