Vilmonto, UAB

Įmonės Vilmonto, UAB duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

Vilmonto, UAB

Įmonės adresas:

Kranto 5-oji g. 5, Kaunas (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės el. paštas:

Įmonės kodas:

303045548

Įmonės PVM kodas:

LT100007890310

Įmonės registracijos data:

2013-04-18

Įmonės Vilmonto, UAB veikla

Įmonė Vilmonto, UAB veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę Vilmonto, UAB:

Įmonės Vilmonto, UAB juridinio asmens kodas yra 303045548. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2013-04-18

Įmonės Vilmonto, UAB adresas yra Kranto 5-oji g. 5, Kaunas. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT100007890310.

Su įmone Vilmonto, UAB galite susisiekti:
telefonu:
el. paštu: