Vilmona, UAB

Įmonės Vilmona, UAB duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

Vilmona, UAB

Įmonės adresas:

Vytenio g. 6-202, LT-03113 Vilnius (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės svetainė:

http://www.vilmona.lt

Įmonės el. paštas:

Įmonės kodas:

122645168

Įmonės PVM kodas:

LT100000016312

Įmonės registracijos data:

1994-05-05

Įmonės Vilmona, UAB veikla

Įmonė Vilmona, UAB veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę Vilmona, UAB:

Įmonės Vilmona, UAB juridinio asmens kodas yra 122645168. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 1994-05-05

Įmonės Vilmona, UAB adresas yra Vytenio g. 6-202, LT-03113 Vilnius. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT100000016312.

Su įmone Vilmona, UAB galite susisiekti:
telefonu:
el. paštu:

Apie Vilmona, UAB galite plačiau sužinoti įmonės svetainėje adresu http://www.vilmona.lt