VILMANTO STATYBOS, UAB

Įmonės VILMANTO STATYBOS, UAB duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

VILMANTO STATYBOS, UAB

Įmonės adresas:

Riešės g. 8A, LT-14028 Vilniaus r. (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės el. paštas:

Įmonės kodas:

125758445

Įmonės PVM kodas:

LT257584417

Įmonės registracijos data:

2001-08-20

Įmonės VILMANTO STATYBOS, UAB veikla

Įmonė VILMANTO STATYBOS, UAB veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę VILMANTO STATYBOS, UAB:

Įmonės VILMANTO STATYBOS, UAB juridinio asmens kodas yra 125758445. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2001-08-20

Įmonės VILMANTO STATYBOS, UAB adresas yra Riešės g. 8A, LT-14028 Vilniaus r.. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT257584417.

Su įmone VILMANTO STATYBOS, UAB galite susisiekti:
telefonu:
el. paštu:

Apie VILMANTO STATYBOS, UAB galite plačiau sužinoti įmonės svetainėje adresu http://www.vilmantostatybos.lt