VI RUSTAR UPP, UAB

Įmonės VI RUSTAR UPP, UAB duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

VI RUSTAR UPP, UAB

Įmonės adresas:

Pramonės g. 2-68, Šiauliai (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės el. paštas:

Įmonės kodas:

302450180

Įmonės registracijos data:

2009-10-23

Įmonės VI RUSTAR UPP, UAB veikla

Įmonė VI RUSTAR UPP, UAB veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę VI RUSTAR UPP, UAB:

Įmonės VI RUSTAR UPP, UAB juridinio asmens kodas yra 302450180. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2009-10-23

Įmonės VI RUSTAR UPP, UAB adresas yra Pramonės g. 2-68, Šiauliai.

Su įmone VI RUSTAR UPP, UAB galite susisiekti:
telefonu:
el. paštu: