UAB "Veftas"

Įmonės UAB "Veftas" duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

UAB "Veftas"

Įmonės adresas:

Panerių g. 62, LT-01312 Vilnius (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės svetainė:

http://www.veftas.lt/

Įmonės el. paštas:

Įmonės kodas:

124585976

Įmonės PVM kodas:

LT245859716

Įmonės registracijos data:

1998-09-15

Įmonės UAB "Veftas" veikla

Įmonė UAB "Veftas" veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę UAB "Veftas":

Įmonės UAB "Veftas" juridinio asmens kodas yra 124585976. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 1998-09-15

Įmonės UAB "Veftas" adresas yra Panerių g. 62, LT-01312 Vilnius. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT245859716.

Su įmone UAB "Veftas" galite susisiekti:
telefonu:
el. paštu:

Apie UAB "Veftas" galite plačiau sužinoti įmonės svetainėje adresu http://www.veftas.lt/