Vandens vartai, UAB

Įmonės Vandens vartai, UAB duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

Vandens vartai, UAB

Įmonės adresas:

Draugystės g. 25-35, LT-68239 Marijampolė (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės el. paštas:

Įmonės kodas:

151481483

Įmonės PVM kodas:

LT514814811

Įmonės registracijos data:

2003-02-14

Įmonės Vandens vartai, UAB veikla

Įmonė Vandens vartai, UAB veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę Vandens vartai, UAB:

Įmonės Vandens vartai, UAB juridinio asmens kodas yra 151481483. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2003-02-14

Įmonės Vandens vartai, UAB adresas yra Draugystės g. 25-35, LT-68239 Marijampolė. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT514814811.

Su įmone Vandens vartai, UAB galite susisiekti:
telefonu:
el. paštu: