Vajuretas, UAB

Įmonės Vajuretas, UAB duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

Vajuretas, UAB

Įmonės adresas:

Tulpių g. 6, Kuršėnai, Šiaulių r. (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės svetainė:

http://www.vajuretas.lt

Įmonės el. paštas:

Įmonės kodas:

300073841

Įmonės PVM kodas:

LT100004128011

Įmonės registracijos data:

2004-12-15

Įmonės Vajuretas, UAB veikla

Įmonė Vajuretas, UAB veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę Vajuretas, UAB:

Įmonės Vajuretas, UAB juridinio asmens kodas yra 300073841. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2004-12-15

Įmonės Vajuretas, UAB adresas yra Tulpių g. 6, Kuršėnai, Šiaulių r.. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT100004128011.

Su įmone Vajuretas, UAB galite susisiekti:
telefonu:
el. paštu:

Apie Vajuretas, UAB galite plačiau sužinoti įmonės svetainėje adresu http://www.vajuretas.lt