A. Vižinio įmonė

Įmonės A. Vižinio įmonė duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

A. Vižinio įmonė

Įmonės adresas:

Vilniaus g. 57-178, LT-27113 Vilnius (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės el. paštas:

Įmonės kodas:

186471883

Įmonės registracijos data:

1998-10-26

Įmonės A. Vižinio įmonė veikla

Įmonė A. Vižinio įmonė veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę A. Vižinio įmonė:

Įmonės A. Vižinio įmonė juridinio asmens kodas yra 186471883. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 1998-10-26

Įmonės A. Vižinio įmonė adresas yra Vilniaus g. 57-178, LT-27113 Vilnius.

Su įmone A. Vižinio įmonė galite susisiekti:
telefonu:
el. paštu: