UAB "Vaidaiva"

Įmonės UAB "Vaidaiva" duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

UAB "Vaidaiva"

Įmonės adresas:

Verslo g. 7, Molėtai (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės el. paštas:

Įmonės kodas:

300787697

Įmonės PVM kodas:

LT100003967216

Įmonės registracijos data:

2007-05-09

Įmonės UAB "Vaidaiva" veikla

Įmonė UAB "Vaidaiva" veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę UAB "Vaidaiva":

Įmonės UAB "Vaidaiva" juridinio asmens kodas yra 300787697. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2007-05-09

Įmonės UAB "Vaidaiva" adresas yra Verslo g. 7, Molėtai. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT100003967216.

Su įmone UAB "Vaidaiva" galite susisiekti:
telefonu:
el. paštu: