UAB "Vaduja"

Įmonės UAB "Vaduja" duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

UAB "Vaduja"

Įmonės adresas:

Kretingos g. 8, LT-92208 Klaipėda (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės kodas:

302428312

Įmonės PVM kodas:

LT100004880115

Įmonės registracijos data:

2009-08-21

Įmonės UAB "Vaduja" veikla

Įmonė UAB "Vaduja" veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę UAB "Vaduja":

Įmonės UAB "Vaduja" juridinio asmens kodas yra 302428312. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2009-08-21

Įmonės UAB "Vaduja" adresas yra Kretingos g. 8, LT-92208 Klaipėda. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT100004880115.

Su įmone UAB "Vaduja" galite susisiekti:
telefonu: