V. Pauliko IĮ

Įmonės V. Pauliko IĮ duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

V. Pauliko IĮ

Įmonės adresas:

Šatrijos g. 6-30, Skuodas (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės kodas:

173903873

Įmonės registracijos data:

1995-03-01

Įmonės V. Pauliko IĮ veikla

Įmonė V. Pauliko IĮ veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę V. Pauliko IĮ:

Įmonės V. Pauliko IĮ juridinio asmens kodas yra 173903873. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 1995-03-01

Įmonės V. Pauliko IĮ adresas yra Šatrijos g. 6-30, Skuodas.

Su įmone V. Pauliko IĮ galite susisiekti:
telefonu: