UAB "Kabė"

Įmonės UAB "Kabė" duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

UAB "Kabė"

Įmonės adresas:

V. Maciulevičiaus g. 53, Vilnius (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės el. paštas:

Įmonės kodas:

300042080

Įmonės PVM kodas:

LT100001144118

Įmonės registracijos data:

2004-07-19

Įmonės UAB "Kabė" veikla

Įmonė UAB "Kabė" veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę UAB "Kabė":

Įmonės UAB "Kabė" juridinio asmens kodas yra 300042080. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2004-07-19

Įmonės UAB "Kabė" adresas yra V. Maciulevičiaus g. 53, Vilnius. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT100001144118.

Su įmone UAB "Kabė" galite susisiekti:
telefonu:
el. paštu: