UAB "A2 Logistika"

Įmonės UAB "A2 Logistika" duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

UAB "A2 Logistika"

Įmonės adresas:

Algirdo g. 11, Maišiagala, LT-14242 Vilniaus r. (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės kodas:

300670822

Įmonės PVM kodas:

LT100003522618

Įmonės registracijos data:

2007-04-13

Įmonės UAB "A2 Logistika" veikla

Įmonė UAB "A2 Logistika" veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę UAB "A2 Logistika":

Įmonės UAB "A2 Logistika" juridinio asmens kodas yra 300670822. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2007-04-13

Įmonės UAB "A2 Logistika" adresas yra Algirdo g. 11, Maišiagala, LT-14242 Vilniaus r.. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT100003522618.

Su įmone UAB "A2 Logistika" galite susisiekti:
telefonu: