UAB "Tremeksata"

Įmonės UAB "Tremeksata" duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

UAB "Tremeksata"

Įmonės adresas:

Giedraičių g. 85-205, Vilnius (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės kodas:

125980823

Įmonės registracijos data:

2002-06-11

Įmonės UAB "Tremeksata" veikla

Įmonė UAB "Tremeksata" veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę UAB "Tremeksata":

Įmonės UAB "Tremeksata" juridinio asmens kodas yra 125980823. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2002-06-11

Įmonės UAB "Tremeksata" adresas yra Giedraičių g. 85-205, Vilnius.

Su įmone UAB "Tremeksata" galite susisiekti:
telefonu: