TMT, UAB

Įmonės TMT, UAB duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

TMT, UAB

Įmonės adresas:

Beržų g. 2R, Ringaudai, LT-53335 Kauno r. (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės svetainė:

http://www.tmt.lt

Įmonės el. paštas:

Įmonės kodas:

160425238

Įmonės PVM kodas:

LT604252314

Įmonės registracijos data:

2002-09-04

Įmonės TMT, UAB veikla

Įmonė TMT, UAB veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę TMT, UAB:

Įmonės TMT, UAB juridinio asmens kodas yra 160425238. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2002-09-04

Įmonės TMT, UAB adresas yra Beržų g. 2R, Ringaudai, LT-53335 Kauno r.. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT604252314.

Su įmone TMT, UAB galite susisiekti:
telefonu:
el. paštu:

Apie TMT, UAB galite plačiau sužinoti įmonės svetainėje adresu http://www.tmt.lt