Tiko automobiliai, UAB

Įmonės Tiko automobiliai, UAB duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

Tiko automobiliai, UAB

Įmonės adresas:

Pramonės g. 12, Karlų k., LT-30270 Visaginas (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės svetainė:

http://www.tikoauto.lt

Įmonės el. paštas:

Įmonės kodas:

304123359

Įmonės PVM kodas:

LT100010855117

Įmonės Tiko automobiliai, UAB veikla

Įmonė Tiko automobiliai, UAB veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę Tiko automobiliai, UAB:

Įmonės Tiko automobiliai, UAB juridinio asmens kodas yra 304123359.

Įmonės Tiko automobiliai, UAB adresas yra Pramonės g. 12, Karlų k., LT-30270 Visaginas. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT100010855117.

Su įmone Tiko automobiliai, UAB galite susisiekti:
telefonu:
el. paštu:

Apie Tiko automobiliai, UAB galite plačiau sužinoti įmonės svetainėje adresu http://www.tikoauto.lt