UAB "Tiekimo sprendimai"

Įmonės UAB "Tiekimo sprendimai" duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

UAB "Tiekimo sprendimai"

Įmonės adresas:

Senasis Ukmergės kelias 4, Verslo centras "Orange Office", LT-14013 Vilniaus r. (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės el. paštas:

Įmonės kodas:

302647523

Įmonės PVM kodas:

LT100006248215

Įmonės registracijos data:

2011-07-15

Įmonės UAB "Tiekimo sprendimai" veikla

Įmonė UAB "Tiekimo sprendimai" veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę UAB "Tiekimo sprendimai":

Įmonės UAB "Tiekimo sprendimai" juridinio asmens kodas yra 302647523. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2011-07-15

Įmonės UAB "Tiekimo sprendimai" adresas yra Senasis Ukmergės kelias 4, Verslo centras "Orange Office", LT-14013 Vilniaus r.. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT100006248215.

Su įmone UAB "Tiekimo sprendimai" galite susisiekti:
telefonu:
el. paštu:

Apie UAB "Tiekimo sprendimai" galite plačiau sužinoti įmonės svetainėje adresu http://www.tiekimosprendimai.lt