UAB "Telegama"

Įmonės UAB "Telegama" duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

UAB "Telegama"

Įmonės adresas:

Ateities g. 15, Vilnius (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės el. paštas:

Įmonės kodas:

300541941

Įmonės registracijos data:

2006-02-27

Įmonės UAB "Telegama" veikla

Įmonė UAB "Telegama" veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę UAB "Telegama":

Įmonės UAB "Telegama" juridinio asmens kodas yra 300541941. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2006-02-27

Įmonės UAB "Telegama" adresas yra Ateities g. 15, Vilnius.

Su įmone UAB "Telegama" galite susisiekti:
telefonu:
el. paštu: