Super.lt Prekyba, UAB

Įmonės Super.lt Prekyba, UAB duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

Super.lt Prekyba, UAB

Įmonės adresas:

Kareivių g. 6, LT-09117 Vilnius (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės el. paštas:

Įmonės kodas:

302251520

Įmonės PVM kodas:

LT100004433118

Įmonės registracijos data:

2008-11-27

Įmonės Super.lt Prekyba, UAB veikla

Įmonė Super.lt Prekyba, UAB veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę Super.lt Prekyba, UAB:

Įmonės Super.lt Prekyba, UAB juridinio asmens kodas yra 302251520. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2008-11-27

Įmonės Super.lt Prekyba, UAB adresas yra Kareivių g. 6, LT-09117 Vilnius. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT100004433118.

Su įmone Super.lt Prekyba, UAB galite susisiekti:
telefonu:
el. paštu: