Sulčių baras, UAB

Įmonės Sulčių baras, UAB duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

Sulčių baras, UAB

Įmonės adresas:

Žygio g. 90-161, LT-08242 Vilnius (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės svetainė:

http://www.sulciubaras.lt

Įmonės el. paštas:

Įmonės kodas:

303130411

Įmonės PVM kodas:

LT100007987519

Įmonės registracijos data:

2013-09-02

Įmonės Sulčių baras, UAB veikla

Įmonė Sulčių baras, UAB veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę Sulčių baras, UAB:

Įmonės Sulčių baras, UAB juridinio asmens kodas yra 303130411. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2013-09-02

Įmonės Sulčių baras, UAB adresas yra Žygio g. 90-161, LT-08242 Vilnius. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT100007987519.

Su įmone Sulčių baras, UAB galite susisiekti:
telefonu:
el. paštu:

Apie Sulčių baras, UAB galite plačiau sužinoti įmonės svetainėje adresu http://www.sulciubaras.lt