SSPC, UAB

Įmonės SSPC, UAB duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

SSPC, UAB

Įmonės adresas:

Islandijos pl. 32B, LT-47446 Kaunas (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės el. paštas:

Įmonės kodas:

134393593

Įmonės PVM kodas:

LT343935917

Įmonės registracijos data:

1995-03-01

Įmonės SSPC, UAB veikla

Įmonė SSPC, UAB veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę SSPC, UAB:

Įmonės SSPC, UAB juridinio asmens kodas yra 134393593. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 1995-03-01

Įmonės SSPC, UAB adresas yra Islandijos pl. 32B, LT-47446 Kaunas. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT343935917.

Su įmone SSPC, UAB galite susisiekti:
telefonu:
el. paštu: