SPA technologija, UAB

Įmonės SPA technologija, UAB duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

SPA technologija, UAB

Įmonės adresas:

Verkių g. 44, LT-09109 Vilnius (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės svetainė:

http://www.spatechnology.lt

Įmonės el. paštas:

Įmonės kodas:

301741820

Įmonės PVM kodas:

LT100004934318

Įmonės registracijos data:

2008-06-11

Įmonės SPA technologija, UAB veikla

Įmonė SPA technologija, UAB veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę SPA technologija, UAB:

Įmonės SPA technologija, UAB juridinio asmens kodas yra 301741820. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2008-06-11

Įmonės SPA technologija, UAB adresas yra Verkių g. 44, LT-09109 Vilnius. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT100004934318.

Su įmone SPA technologija, UAB galite susisiekti:
telefonu:
el. paštu:

Apie SPA technologija, UAB galite plačiau sužinoti įmonės svetainėje adresu http://www.spatechnology.lt