Skonio uostas, UAB

Įmonės Skonio uostas, UAB duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

Skonio uostas, UAB

Įmonės adresas:

T. Tilvyčio g. 11B, Kuršėnai, Šiaulių r. (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės el. paštas:

Įmonės kodas:

145544018

Įmonės PVM kodas:

LT455440113

Įmonės registracijos data:

2000-05-19

Įmonės Skonio uostas, UAB veikla

Įmonė Skonio uostas, UAB veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę Skonio uostas, UAB:

Įmonės Skonio uostas, UAB juridinio asmens kodas yra 145544018. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2000-05-19

Įmonės Skonio uostas, UAB adresas yra T. Tilvyčio g. 11B, Kuršėnai, Šiaulių r.. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT455440113.

Su įmone Skonio uostas, UAB galite susisiekti:
telefonu:
el. paštu: