Skanėda, UAB

Įmonės Skanėda, UAB duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

Skanėda, UAB

Įmonės adresas:

Kranto 2-oji g. 13, LT-45273 Kaunas (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės el. paštas:

Įmonės kodas:

135652967

Įmonės PVM kodas:

LT356529610

Įmonės registracijos data:

2000-08-18

Įmonės Skanėda, UAB veikla

Įmonė Skanėda, UAB veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę Skanėda, UAB:

Įmonės Skanėda, UAB juridinio asmens kodas yra 135652967. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2000-08-18

Įmonės Skanėda, UAB adresas yra Kranto 2-oji g. 13, LT-45273 Kaunas. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT356529610.

Su įmone Skanėda, UAB galite susisiekti:
telefonu:
el. paštu: