Šiaulių mūras, UAB

Įmonės Šiaulių mūras, UAB duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

Šiaulių mūras, UAB

Įmonės adresas:

Sodo g. 145, LT-76186 Šiauliai (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės el. paštas:

Įmonės kodas:

144169191

Įmonės PVM kodas:

LT441691917

Įmonės registracijos data:

1990-12-27

Įmonės Šiaulių mūras, UAB veikla

Įmonė Šiaulių mūras, UAB veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę Šiaulių mūras, UAB:

Įmonės Šiaulių mūras, UAB juridinio asmens kodas yra 144169191. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 1990-12-27

Įmonės Šiaulių mūras, UAB adresas yra Sodo g. 145, LT-76186 Šiauliai. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT441691917.

Su įmone Šiaulių mūras, UAB galite susisiekti:
telefonu:
el. paštu: