Rudasis akmuo, UAB

Įmonės Rudasis akmuo, UAB duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

Rudasis akmuo, UAB

Įmonės adresas:

V. Mačernio g. 25-51, Plungė (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės el. paštas:

Įmonės kodas:

300590340

Įmonės registracijos data:

2006-08-17

Įmonės Rudasis akmuo, UAB veikla

Įmonė Rudasis akmuo, UAB veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę Rudasis akmuo, UAB:

Įmonės Rudasis akmuo, UAB juridinio asmens kodas yra 300590340. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2006-08-17

Įmonės Rudasis akmuo, UAB adresas yra V. Mačernio g. 25-51, Plungė.

Su įmone Rudasis akmuo, UAB galite susisiekti:
telefonu:
el. paštu: