RNT Limit, UAB

Įmonės RNT Limit, UAB duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

RNT Limit, UAB

Įmonės adresas:

Molainių g. 66-8, LT-37149 Panevėžys (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės el. paštas:

Įmonės kodas:

302639569

Įmonės registracijos data:

2011-06-16

Įmonės RNT Limit, UAB veikla

Įmonė RNT Limit, UAB veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę RNT Limit, UAB:

Įmonės RNT Limit, UAB juridinio asmens kodas yra 302639569. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2011-06-16

Įmonės RNT Limit, UAB adresas yra Molainių g. 66-8, LT-37149 Panevėžys.

Su įmone RNT Limit, UAB galite susisiekti:
telefonu:
el. paštu: