Rirobas, UAB

Įmonės Rirobas, UAB duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

Rirobas, UAB

Įmonės adresas:

Pramonės g. 21F, LT-78136 Šiauliai (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės svetainė:

http://www.rirobas.lt

Įmonės el. paštas:

Įmonės kodas:

302047546

Įmonės PVM kodas:

LT100004361117

Įmonės registracijos data:

2008-10-16

Įmonės Rirobas, UAB veikla

Įmonė Rirobas, UAB veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę Rirobas, UAB:

Įmonės Rirobas, UAB juridinio asmens kodas yra 302047546. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2008-10-16

Įmonės Rirobas, UAB adresas yra Pramonės g. 21F, LT-78136 Šiauliai. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT100004361117.

Su įmone Rirobas, UAB galite susisiekti:
telefonu:
el. paštu:

Apie Rirobas, UAB galite plačiau sužinoti įmonės svetainėje adresu http://www.rirobas.lt