Rimkoma, UAB

Įmonės Rimkoma, UAB duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

Rimkoma, UAB

Įmonės adresas:

Poilsio g. 12-18, LT-93197 Klaipėda (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės kodas:

240670430

Įmonės PVM kodas:

LT406704314

Įmonės registracijos data:

1993-03-26

Įmonės Rimkoma, UAB veikla

Įmonė Rimkoma, UAB veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę Rimkoma, UAB:

Įmonės Rimkoma, UAB juridinio asmens kodas yra 240670430. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 1993-03-26

Įmonės Rimkoma, UAB adresas yra Poilsio g. 12-18, LT-93197 Klaipėda. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT406704314.

Su įmone Rimkoma, UAB galite susisiekti:
telefonu: