UAB "Retrum"

Įmonės UAB "Retrum" duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

UAB "Retrum"

Įmonės adresas:

Žemynos g. 35-8, LT-06131 Vilnius (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės svetainė:

http://www.retrumbaldai.lt

Įmonės kodas:

301532991

Įmonės PVM kodas:

LT100003768810

Įmonės registracijos data:

2008-01-28

Įmonės UAB "Retrum" veikla

Įmonė UAB "Retrum" veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę UAB "Retrum":

Įmonės UAB "Retrum" juridinio asmens kodas yra 301532991. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2008-01-28

Įmonės UAB "Retrum" adresas yra Žemynos g. 35-8, LT-06131 Vilnius. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT100003768810.

Su įmone UAB "Retrum" galite susisiekti:
telefonu:

Apie UAB "Retrum" galite plačiau sužinoti įmonės svetainėje adresu http://www.retrumbaldai.lt