Ešerinė, restoranas

Įmonės Ešerinė, restoranas duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

Ešerinė, restoranas

Įmonės adresas:

Naglių g. 2, Nida, LT-93123 Neringa (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės el. paštas:

Įmonės kodas:

152738824

Įmonės PVM kodas:

LT527388219

Įmonės registracijos data:

1994-01-17

Įmonės Ešerinė, restoranas veikla

Įmonė Ešerinė, restoranas veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę Ešerinė, restoranas:

Įmonės Ešerinė, restoranas juridinio asmens kodas yra 152738824. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 1994-01-17

Įmonės Ešerinė, restoranas adresas yra Naglių g. 2, Nida, LT-93123 Neringa. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT527388219.

Su įmone Ešerinė, restoranas galite susisiekti:
telefonu:
el. paštu: