UAB "Ramildė"

Įmonės UAB "Ramildė" duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

UAB "Ramildė"

Įmonės adresas:

A. Kačanausko g. 18-21, Kaunas (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės el. paštas:

Įmonės kodas:

300115151

Įmonės PVM kodas:

LT100002020210

Įmonės registracijos data:

2005-05-18

Įmonės UAB "Ramildė" veikla

Įmonė UAB "Ramildė" veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę UAB "Ramildė":

Įmonės UAB "Ramildė" juridinio asmens kodas yra 300115151. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2005-05-18

Įmonės UAB "Ramildė" adresas yra A. Kačanausko g. 18-21, Kaunas. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT100002020210.

Su įmone UAB "Ramildė" galite susisiekti:
telefonu:
el. paštu: