Rally sport, VŠĮ

Įmonės Rally sport, VŠĮ duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

Rally sport, VŠĮ

Įmonės adresas:

J. Jablonskio g. 3-1, Vilnius (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės el. paštas:

Įmonės kodas:

300666813

Įmonės registracijos data:

2007-04-03

Įmonės Rally sport, VŠĮ veikla

Įmonė Rally sport, VŠĮ veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę Rally sport, VŠĮ:

Įmonės Rally sport, VŠĮ juridinio asmens kodas yra 300666813. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2007-04-03

Įmonės Rally sport, VŠĮ adresas yra J. Jablonskio g. 3-1, Vilnius.

Su įmone Rally sport, VŠĮ galite susisiekti:
telefonu:
el. paštu: