Prašvieta, UAB

Įmonės Prašvieta, UAB duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

Prašvieta, UAB

Įmonės adresas:

Naujosios rėvos g. 8, Naujosios Rėvos k., LT-14206 Vilniaus r. (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės svetainė:

http://www.prasvieta.lt

Įmonės el. paštas:

Įmonės kodas:

300009575

Įmonės PVM kodas:

LT100000905415

Įmonės registracijos data:

2004-03-10

Įmonės Prašvieta, UAB veikla

Įmonė Prašvieta, UAB veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę Prašvieta, UAB:

Įmonės Prašvieta, UAB juridinio asmens kodas yra 300009575. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2004-03-10

Įmonės Prašvieta, UAB adresas yra Naujosios rėvos g. 8, Naujosios Rėvos k., LT-14206 Vilniaus r.. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT100000905415.

Su įmone Prašvieta, UAB galite susisiekti:
telefonu:
el. paštu:

Apie Prašvieta, UAB galite plačiau sužinoti įmonės svetainėje adresu http://www.prasvieta.lt