PK Invest, UAB

Įmonės PK Invest, UAB duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

PK Invest, UAB

Įmonės adresas:

Aguonų g. 12, LT-03213 Vilnius (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės el. paštas:

Įmonės kodas:

111647584

Įmonės PVM kodas:

LT100001173212

Įmonės registracijos data:

1998-10-12

Įmonės PK Invest, UAB veikla

Įmonė PK Invest, UAB veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę PK Invest, UAB:

Įmonės PK Invest, UAB juridinio asmens kodas yra 111647584. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 1998-10-12

Įmonės PK Invest, UAB adresas yra Aguonų g. 12, LT-03213 Vilnius. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT100001173212.

Su įmone PK Invest, UAB galite susisiekti:
telefonu:
el. paštu: