Pieno gėlė, ŽŪKB

Įmonės Pieno gėlė, ŽŪKB duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

Pieno gėlė, ŽŪKB

Įmonės adresas:

Birutės g. 49A, LT-90112 Plungė (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės svetainė:

http://www.pienogele.lt

Įmonės el. paštas:

Įmonės kodas:

171703863

Įmonės PVM kodas:

LT717038610

Įmonės registracijos data:

2001-03-26

Įmonės Pieno gėlė, ŽŪKB veikla

Įmonė Pieno gėlė, ŽŪKB veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę Pieno gėlė, ŽŪKB:

Įmonės Pieno gėlė, ŽŪKB juridinio asmens kodas yra 171703863. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2001-03-26

Įmonės Pieno gėlė, ŽŪKB adresas yra Birutės g. 49A, LT-90112 Plungė. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT717038610.

Su įmone Pieno gėlė, ŽŪKB galite susisiekti:
telefonu:
el. paštu:

Apie Pieno gėlė, ŽŪKB galite plačiau sužinoti įmonės svetainėje adresu http://www.pienogele.lt