Pasostė, UAB

Įmonės Pasostė, UAB duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

Pasostė, UAB

Įmonės adresas:

Vytauto g. 145A, LT-00163 Palanga (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės el. paštas:

Įmonės kodas:

125196458

Įmonės PVM kodas:

LT251964515

Įmonės registracijos data:

2002-03-18

Įmonės Pasostė, UAB veikla

Įmonė Pasostė, UAB veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę Pasostė, UAB:

Įmonės Pasostė, UAB juridinio asmens kodas yra 125196458. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2002-03-18

Įmonės Pasostė, UAB adresas yra Vytauto g. 145A, LT-00163 Palanga. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT251964515.

Su įmone Pasostė, UAB galite susisiekti:
telefonu:
el. paštu: