Pamario klumpė, UAB

Įmonės Pamario klumpė, UAB duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

Pamario klumpė, UAB

Įmonės adresas:

Gluosnių g. 13C-6, Šilutė (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės kodas:

177218596

Įmonės PVM kodas:

LT772185917

Įmonės registracijos data:

1994-07-04

Įmonės Pamario klumpė, UAB veikla

Įmonė Pamario klumpė, UAB veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę Pamario klumpė, UAB:

Įmonės Pamario klumpė, UAB juridinio asmens kodas yra 177218596. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 1994-07-04

Įmonės Pamario klumpė, UAB adresas yra Gluosnių g. 13C-6, Šilutė. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT772185917.

Su įmone Pamario klumpė, UAB galite susisiekti:
telefonu: