IĮ "Pagranda"

Įmonės IĮ "Pagranda" duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

IĮ "Pagranda"

Įmonės adresas:

Mokyklos g. 14, Lomių k., Tauragės r. (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės kodas:

302482858

Įmonės PVM kodas:

LT100005195215

Įmonės registracijos data:

2010-02-20

Įmonės IĮ "Pagranda" veikla

Įmonė IĮ "Pagranda" veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę IĮ "Pagranda":

Įmonės IĮ "Pagranda" juridinio asmens kodas yra 302482858. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2010-02-20

Įmonės IĮ "Pagranda" adresas yra Mokyklos g. 14, Lomių k., Tauragės r.. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT100005195215.

Su įmone IĮ "Pagranda" galite susisiekti:
telefonu: