Ork Baltic, UAB

Įmonės Ork Baltic, UAB duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

Ork Baltic, UAB

Įmonės adresas:

P. Kalpoko g. 11, LT-44146 Kaunas (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės el. paštas:

Įmonės kodas:

300576209

Įmonės PVM kodas:

LT100002490116

Įmonės registracijos data:

2006-06-14

Įmonės Ork Baltic, UAB veikla

Įmonė Ork Baltic, UAB veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę Ork Baltic, UAB:

Įmonės Ork Baltic, UAB juridinio asmens kodas yra 300576209. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2006-06-14

Įmonės Ork Baltic, UAB adresas yra P. Kalpoko g. 11, LT-44146 Kaunas. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT100002490116.

Su įmone Ork Baltic, UAB galite susisiekti:
telefonu:
el. paštu: