UAB "ORBI MEDIA"

Įmonės UAB "ORBI MEDIA" duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

UAB "ORBI MEDIA"

Įmonės adresas:

Salomėjos Nėries g. 103-10, Vilnius (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės el. paštas:

Įmonės kodas:

302641164

Įmonės registracijos data:

2011-06-22

Įmonės UAB "ORBI MEDIA" veikla

Įmonė UAB "ORBI MEDIA" veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę UAB "ORBI MEDIA":

Įmonės UAB "ORBI MEDIA" juridinio asmens kodas yra 302641164. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2011-06-22

Įmonės UAB "ORBI MEDIA" adresas yra Salomėjos Nėries g. 103-10, Vilnius.

Su įmone UAB "ORBI MEDIA" galite susisiekti:
telefonu:
el. paštu: