UAB "Olvix"

Įmonės UAB "Olvix" duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

UAB "Olvix"

Įmonės adresas:

Eišiškių pl. 127, Vilnius (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės el. paštas:

Įmonės kodas:

302453632

Įmonės PVM kodas:

LT100005004215

Įmonės registracijos data:

2009-11-03

Įmonės UAB "Olvix" veikla

Įmonė UAB "Olvix" veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę UAB "Olvix":

Įmonės UAB "Olvix" juridinio asmens kodas yra 302453632. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2009-11-03

Įmonės UAB "Olvix" adresas yra Eišiškių pl. 127, Vilnius. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT100005004215.

Su įmone UAB "Olvix" galite susisiekti:
telefonu:
el. paštu: