Ogrima, UAB

Įmonės Ogrima, UAB duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

Ogrima, UAB

Įmonės adresas:

Nemirsetos g. 51, Girkaliai, LT-92371 Klaipėdos r. (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės svetainė:

http://www.ogrima.lt

Įmonės el. paštas:

Įmonės kodas:

141716627

Įmonės PVM kodas:

LT417166219

Įmonės registracijos data:

1998-08-31

Įmonės Ogrima, UAB veikla

Įmonė Ogrima, UAB veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę Ogrima, UAB:

Įmonės Ogrima, UAB juridinio asmens kodas yra 141716627. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 1998-08-31

Įmonės Ogrima, UAB adresas yra Nemirsetos g. 51, Girkaliai, LT-92371 Klaipėdos r.. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT417166219.

Su įmone Ogrima, UAB galite susisiekti:
telefonu:
el. paštu:

Apie Ogrima, UAB galite plačiau sužinoti įmonės svetainėje adresu http://www.ogrima.lt