UAB "Nude Estates 2"

Įmonės UAB "Nude Estates 2" duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

UAB "Nude Estates 2"

Įmonės adresas:

A. Baranausko g. 44, LT-28193 Utena (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės svetainė:

http://www.pcausra.lt

Įmonės el. paštas:

Įmonės kodas:

300624732

Įmonės PVM kodas:

LT100002903016

Įmonės registracijos data:

2006-12-13

Įmonės UAB "Nude Estates 2" veikla

Įmonė UAB "Nude Estates 2" veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę UAB "Nude Estates 2":

Įmonės UAB "Nude Estates 2" juridinio asmens kodas yra 300624732. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2006-12-13

Įmonės UAB "Nude Estates 2" adresas yra A. Baranausko g. 44, LT-28193 Utena. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT100002903016.

Su įmone UAB "Nude Estates 2" galite susisiekti:
telefonu:
el. paštu:

Apie UAB "Nude Estates 2" galite plačiau sužinoti įmonės svetainėje adresu http://www.pcausra.lt